حدیث قدسی

 

 

قال الله عٌزوجلٌ

 

مایتقرب الیُ عندمن عبادی بشیءِ احب الی مما افترضت علیه و انه لیتقرب الی بالنافله حتی احبه فاذا احببته کنت اذا سمعه الذی یسمع به و بصره الذی یبصره به ولسانه الذی ینطق به و یده التی یبطش بها ان دعایی اجبیه ان سالنی اعطیته.

 

 

بنده ام با چیزی بهتر از واجبات به من نزدیک نمی شود و بانافله(کارهای مستحبی)به من نزدیک می شود تااینکه دوستش بدارم. آنگاه که دوستش بدارم، من گوش او خواهم شد که با آن می شود که با آن می شنود و دیده او که با آن می بیند و زبان او که با آن سخن می گوید و دست او که با آن می بیند و زبان او که با آن سخن می گوید و دست او که قدرت نمایی می کند. اگردعایم کند اجابتش می کنم و اگر از من بخواهد به او می دهم.

 

(کافی 2و353)

  

/ 89 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مجنون

بسم رب الشهدا مردم به چشم آب نگاهم کنند لیک من از سراب پیش تو بی آبروترم سلام دوست عزیز حالتون خوبه ببخشید دیر به شما سر زدم سیم تلفنمون مشکلی پیدا کده بود امروز درست کردیم من رو ببخشید با موضوع ((از جنس نور )) به روزم با نظر زیباتون ما رو خوشحال کنید منتظرتون هستم التماس دعا یاعلی مولا[لبخند][گل][گل][گل]

يكي از بنده هاش

سلام عزيزم كجايي؟

منادا

سلام مریم من ok راستی من برای خانه ای پیش خدا تایپیدما ولی فلشم سوخت و ... کلی چیز میز تایپیده بودم [گریه] عیبی نداره [لبخند] در پناه حق

مریم

از تمام داشته هایت که به آن می بالی خدا را جدا کن بعد ببین چه داری ؟؟؟؟؟ به همه کمبودهایت که از آن می نالی خدا را بیفزا ببین دیگر چه کم داری ؟؟؟؟؟

مریم

سلام مریم جون خوبی تو دیگه چرا به روز نمیشی؟ من منتظر مطلبای قشنگت هستما در ضمن آپم . یه سر بزن[قلب][گل]

suan iyll kack takashy

سلام مریم خوب هستی؟من آپ کردم بیا[لبخند]

علی

سلام دوست عزیز من آپم بیا که منتظرم راستی آپ زیبایی بود تا بعد

امیر عباسی

عشقت آخر بدنم را به سر دار کشید جسم پاکم به سوی کوچه و بازار کشید............ عرض ادب و التماس دعاااااا

حسين

سلام با چند مطلب جديد آپم و منتظر نظرات شما دوست عزيز